FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 1. Czy sesja Cellular EFT jest dla Ciebie?
  Jeśli masz problem z emocjami, to odpowiedź zawsze jest TAK. Niezależnie od tego, czy jest to poczucie wewnętrznego cierpienia, czy boisz się czegoś, czy ogarnia Cię złość na kogoś, czy masz problem ze snem, chorujesz, czy masz za sobą traumę, albo ogarnia Cię smutek – jeśli towarzyszą Ci trudne emocje, to praca metodą Cellular EFT jest dla Ciebie i pozwoli Ci uzdrowić te emocje i znacząco poprawić jakość życia.

 2. Jak wygląda pierwsza sesja?
  Pierwsza sesja służy przede wszystkim wyjaśnieniu nad czym chcesz pracować i zapoznaniu się z metodą EFT. Już wówczas możliwa jest pierwsza głębsza praca terapeutyczna nad Twoim problemem.

 3. Jak długo trwa cała terapia?
  Trudno odpowiedzieć dokładnie na to pytanie. To sprawa indywidualna – zależy od problemu, Twoich doświadczeń, przekazów rodzinnych i wielu innych czynników. Czasem wystarczą 2 – 3 sesje, a czasem praca przez 4 miesiące.

 4. Po jakim czasie zauważa się pierwsze efekty?
  W większości przypadków już po pierwszej sesji zauważalne są pierwsze pozytywne efekty. Oczywiście to sprawa indywidualna i wiele zależy i od osoby i od problemu, ale każda sesja przybliża Cię do uwolnienia się od problemu i daje coraz więcej spokoju i radości życia.

 5. Jak często odbywają się sesje?
  Najkorzystniej jest, kiedy sesje odbywają się co tydzień, lub co dwa tygodnie. Nie jest to jednak warunek uzyskania efektów.

 6. Czy będę musiał/a wszystko opowiadać ze szczegółami?
  Podczas terapii Cellular EFT nie analizujesz swoich doświadczeń i nie otrzymujesz gotowych porad, jak należy postąpić. W wielu przypadkach nie musisz opowiadać szczegółów, ważne żebyś aktywnie pracował/a na emocjach. Wszystkie zmiany zachodzą w Tobie – zaczynasz inaczej czuć, inaczej myśleć i inaczej działać. Wszystkie decyzje podejmujesz samodzielnie, zgodnie ze zmianą emocjonalną, na którą już jesteś gotowa/y.

 7. Jak wygląda sesja terapeutyczna Cellular EFT?
  W trakcie sesji najczęściej masz zamknięte oczy, przywołujesz emocje związane z problemem i pod kierunkiem terapeuty, stosującego różne techniki wizualizacyjne, uzdrawiasz trudne emocje, odkrywasz podświadome programy i zmieniasz je na służące Twojemu dobrostanu.

 8. Czy muszę się przygotowywać do sesji?
  Nie – nie musisz wypełniać ankiety, przypominać sobie swojego życia itp. Trzeba zrobić ten najważniejszy pierwszy krok i umówić się na sesję. Emocje i wspomnienia przyjdą i tak. Dokładnie te, które są najważniejsze.

 9. Gdzie odbywają się sesje?
  Prowadzimy sesje bezpośrednie i online (WhatsApp, Skype, Messenger lub inny komunikator internetowy).

 10. Ile kosztuje sesja i jak długo trwa?
  Sesja trwa  ok. 1,5 godziny.
  Ceny i zasady współpracy znajdziesz tutaj.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania – skontaktuj się z nami a chętnie wszystko wyjaśnimy.