Mama i dziecko z EFT. Odzyskaj spokój i pomóż swojemu dziecku

550.00

Jeśli czujesz, że rzeczywistość Cię przerasta, czasami już nie dajesz rady, a Twoje dziecko ma problemy, z którymi nie potrafisz sobie poradzić, to dobrze trafiłaś. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz odzyskać spokój, radość z macierzyństwa i wesprzeć swoje dziecko w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i wzmocnieniu jego poczucia własnej wartości. Kluczem do tego jest znajomość i praktyczne wykorzystanie metody EFT.

Kategoria:

Opis

Kurs online jest kierowany do mam, które chcą nauczyć się EFT lub poszerzyć swoją wiedzę na temat tej metody. EFT (Emotional Freedom Techniques) to metoda pracy z emocjami, której skuteczność mierzy się na poziomie ponad 90%. Jest prosta, łatwa do nauczenia nawet dziecka, a przede wszystkim działa. Dzięki jednoczesnej pracy na poziomie emocji, ciała i umysłu szybciej odzyskasz spokój, równowagę emocjonalną, tym samym zyskasz więcej cierpliwości i zrozumienia dla swojego dziecka. Będziesz też mogła pomóc swojemu dziecku w codziennych sytuacjach, kiedy czuje lęk, wstyd, złość, ma problemy w przedszkolu lub szkole, czy w nawiązaniu relacji.

Kurs jest podzielony na dwie główne części. Pierwsza część jest kierowana do mamy, a druga dotyczy pracy z dzieckiem. Każda zawiera wprowadzenie, w którym dokładnie wyjaśniam jak korzystać z EFT i daję wiele praktycznych wskazówek, oraz ćwiczenia, dzięki którym nabierzesz wprawy w stosowaniu EFT ze sobą i swoim dzieckiem. Całość kończy się specjalnym procesem Cellular EFT, metody wykorzystującej pamięć komórkową, który pozwoli na jednoczesne uzdrowienie emocji mamy i dziecka.

Kurs zawiera 15 filmów o łącznym czasie trwania ponad 7,5 godziny, w tym:

  • 2 filmy kierowane bezpośrednio do Mamy,
  • 2 filmy dotyczące Dziecka,
  • 4 filmy z ćwiczeniami dla Mamy,
  • 4 filmy z ćwiczeniami dla Dziecka, w tym przykładowa praca z Dzieckiem,
  • 1 film z procesem Cellular EFT dla Mamy i Dziecka,
  • wprowadzenie i zakończenie kursu.

W materiałach dodatkowych znajdziesz też 7 plików PDF z ćwiczeniami EFT do samodzielnego korzystania.
Wszystkie pliki video udostępniam też w formacje audio – do słuchania.
W sumie otrzymujesz 37 plików!

Celem kursu jest nabycie praktycznych umiejętności stosowania EFT ze sobą i z dzieckiem, znalezienie własnego sposobu korzystania z EFT i uzyskanie efektów w postaci Twojego spokoju i rozwiązania problemów dziecka. Zyskujesz konkretne , proste i niezwykle skuteczne narzędzie do pracy z emocjami.

Dostęp do kursu masz przez 1 rok.

Też jestem mamą i wiem, jak trudno jest czasem nią być. Znam ten poziom frustracji, bezsilności i lęku, jaki towarzyszy wielu z nas. EFT pozwoliło mi w pełni cieszyć się macierzyństwem. Czuję się znacznie lepiej w moim byciu mamą i w relacji z dzieckiem. EFT pozwala mi być w kontakcie ze swoimi emocjami i z emocjami mojego dziecka, pozwala mi pomóc mu lepiej sobie z nimi radzić, lepiej je rozumieć i akceptować. Wiem, że to najlepsza inwestycja w jego poczucie własnej wartości i w jego dorosłe życie.

Wiele mam, które spróbowały tej metody, ma podobne odczucia. Zapraszam i Ciebie do świata, w którym jest prościej, łatwiej i przyjemniej, w którym jesteś w stanie rozwiązać wiele problemów Twojego dziecka, i w którym Wasza relacja jest jeszcze pełniejsza.

Od początku mojej drogi terapeutycznej wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi i dla dzieci. Dzieciństwo może być ogromnym kapitałem na całe życie, albo też wielkim obciążeniem. Dlatego praca z dzieckiem ma tak wielkie znaczenie. Jestem przekonana, że uczestnicząc w kursie jesteś w stanie pomóc swojemu dziecku na tyle, aby zwiększyć jego poczucie własnej wartości i wzmocnić obraz samego siebie. Ty zyskasz pewność, że dałaś dziecku wszystko co najlepsze.

Jeśli ten temat jest Ci bliski, chcesz zyskać więcej spokoju, lepiej się poczuć w swoim macierzyństwie i skutecznie pomóc swojemu dziecku, to serdecznie Cię zapraszam do wspólnej podróży.

Życzę Ci pięknego, spokojnego macierzyństwa, a Twojemu dziecku radości i pewności siebie!

Ściskam,
Edyta Zajbert
Certyfikowany Terapeuta EFT i Cellular EFT
tel. 608 740 640
e-mail: edyta.zajbert@gmail.com

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.