O mnie

Fascynuje mnie psychologia energetyczna – szczególnie prostota, siła i efektywność metod jakie oferuje. Nieustannie odkrywam ich moc, zarówno we własnym życiu, jak i w pracy z klientami. Swoją wiedzę i umiejętności chcę wykorzystywać do tworzenia dobrostanu innych osób – wszystkich tych, którzy chcą szczęśliwiej i pełniej żyć.

Niezmiennie zachwyca mnie siła, kreatywność i indywidualność każdego człowieka. Jednocześnie zauważam, jak często ten praktycznie nieograniczony potencjał jest marnowany pod wpływem ograniczających przekonań, trudnej przeszłości, czy pokoleniowych traum i przekazów. Jako terapeuta pomagam klientowi uzdrowić trudne emocje, usunąć ograniczenia i wzmocnić potencjał, tak aby mógł rozwiązać swoje problemy, naprawić relacje z bliskimi, czy w pracy, osiągać ważne dla siebie cele i żyć pełnią swoich możliwości.

W pracy z klientem używam wielu różnych metod – tak aby dopasować je do problemu, ale też do osoby – żeby dobrze się w niej czuł i łatwiej mógł odkrywać samego siebie. Przede wszystkim stosuję metodę EFT i bardziej zaawansowaną Cellular EFT, ale pracuję też innymi metodami – Emotional DNA, WHH (Whole – Hearted Healing, czyli Uzdrawianie Całym Sercem), Matrix Reimprinting, narzędziami Sand Tray Therapy, wizualizacją, wybranymi narzędziami coachingowymi, czy poprzez pracę z ciałem. Korzystam też z wiedzy z zakresu Psychobiologii, co jest szczególnie przydatne w przypadku leczenia chorób.

Praca terapeutyczna jest moją wielką pasją – ciągle zachwycam się efektami jakie przynosi, daje mi radość z przemian, jakie zachodzą w życiu osób, z którymi współpracuję.

Poza byciem psychoterapeutą, jestem szczęśliwą żoną i mamą, co wzmacnia moje poczucie spełnienia i za co jestem szczególnie wdzięczna.

Zapraszam do współpracy.

Edyta Zajbert