Edyta Zajbert

Nazywam się Edyta Zajbert i jestem certyfikowanym terapeutą EFT i Cellular EFT. Pracuję z osobami dorosłymi i dziećmi. Specjalizuję się w terapii traumy i pracy nad problemami emocjonalnymi i zdrowotnymi dzieci.

Fascynuje mnie psychologia energetyczna – szczególnie prostota, siła i efektywność metod jakie oferuje. Nieustannie odkrywam ich moc, zarówno we własnym życiu, jak i w pracy z klientami. Swoją wiedzę i umiejętności chcę wykorzystywać do tworzenia dobrostanu innych osób – wszystkich tych, którzy chcą szczęśliwiej i pełniej żyć.

Niezmiennie zachwyca mnie siła, kreatywność i indywidualność każdego człowieka. Jednocześnie zauważam, jak często ten praktycznie nieograniczony potencjał jest marnowany pod wpływem ograniczających przekonań, trudnej przeszłości, czy pokoleniowych traum i przekazów. Jako terapeuta pomagam klientowi uzdrowić trudne emocje, usunąć ograniczenia i wzmocnić potencjał, tak aby mógł rozwiązać swoje problemy, naprawić relacje z bliskimi, czy w pracy, osiągać ważne dla siebie cele i żyć pełnią swoich możliwości.

Swoją pracę z klientami zaczęłam w 2017 roku, oferując usługi z zakresu coachingu. Już wówczas dostrzegałam, iż narzędzia coachingowe nie są wystarczające do wsparcia rzeczywistej zmiany w życiu człowieka. Mechanizmy, przekonania i blokady tkwią często tak głęboko, że potrzebowałam znacznie większej wiedzy i bardziej zaawansowanych metod.

W rezultacie, w 2018 roku, ukończyłam kurs trenerski EFT i Cellular EFT. Rok później poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu psychobiologii i skończyłam kurs dedykowany do pracy z dziećmi. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę – w 2020 roku uczestniczyłam w zaawansowanym kursie Cellular EFT, w 2021 roku przeszłam kolejny kurs z zakresu psychobiologii, biorę również udział w konferencjach i seminariach z zakresu traumy.

W pracy terapeutycznej stosuję wiele różnych metod – tak aby dopasować je do problemu, ale też do osoby – żeby dobrze się w niej czuł i łatwiej mógł odkrywać samego siebie. Przede wszystkim stosuję metodę EFT i bardziej zaawansowaną Cellular EFT, która łączy w sobie Emotional DNA, WHH (Whole – Hearted Healing, czyli Uzdrawianie Całym Sercem), oraz Matrix Reimprinting. Pracuję także narzędziami Sand Tray Therapy, wizualizacją, wybranymi narzędziami coachingowymi, czy poprzez pracę z ciałem. Korzystam też z wiedzy z zakresu Psychobiologii, co jest szczególnie przydatne w przypadku pracy z dziećmi i leczenia chorób.

Praca terapeutyczna jest moją wielką pasją – ciągle zachwycam się efektami jakie przynosi, daje mi radość z przemian, jakie zachodzą w życiu osób, z którymi współpracuję. Najwięcej satysfakcji daje mi terapia traumy. To wielka radość patrzeć jak ludzie uwalniają się od trudnej przeszłości, jak zdejmują ciężar traumatycznych doświadczeń i otwierają się na szczęśliwą przyszłość.

Poza byciem psychoterapeutą, jestem szczęśliwą żoną i mamą, co wzmacnia moje poczucie spełnienia i za co jestem szczególnie wdzięczna.

Zapraszam do współpracy
Edyta Zajbert