Opinie

Zamieszczam tu niektóre opinie na temat mojej pracy terapeutycznej. Mam nadzieję, że przekonają Cię, że warto zadbać o siebie. Ja jestem tylko osobą oferującą Ci wsparcie. Zapraszam.

Kasia:

“Pani Edyta w swej pracy stosuje technikę EFT plus odrobinę magii 😉 Ma wręcz genialne wglądy, które w jakiś sposób pomagają dotrzeć do samego sedna problemu. Zawsze byłam bardzo zaskoczona jak sprawnie udawało jej się „oszukać” mój analityczny umysł, który silnie się okopał na swojej pozycji i nie chciał ruszyć z miejsca. No ale nade wszystko to on chciał wszystko WIEDZIEĆ. Same sesje wymagały ode mnie dużo wysiłku. Przy rozpracowywaniu niektórych schematów czułam się jakbym wdrapywała się na wielką górę. Nieraz miałam ochotę powiedzieć, że wracam na dół 😉 Wielokrotnie byłam przekonana, że co jak co, ale z tym to sobie nie poradzę, czas odpuścić. Pani Edyta prowadzi jednak sesje w taki sposób, że nagle w pewnym momencie cały problem w jakiś zadziwiający sposób się rozmywa i znika, zupełnie tak jakby ktoś ci nagle sformatował dysk. Było to dla mnie wielce zaskakujące uczucie. Polecam EFT wszystkim osobom, które dalej się borykają z odpornymi przekonaniami. Zdziwicie się gdzie one mają swoje źródło oraz w jaki przedziwny sposób wasz mózg powiązał je z waszym przeżyciem. Gra jest warta świeczki.”

Marek:

“Trafiłem do pani Edyty w naprawdę trudnym dla mnie czasie. Dosłownie gdzie nie spojrzeć, tam się waliło. Praca, związek, stosunki z rodziną – wszystko się sypało. Byłem już po kilku terapiach w tak zwanych tradycyjnych podejściach i owszem była poprawa, ale po jakimś czasie znowu coś było nie tak. Już po pierwszej sesji EFT zobaczyłem światełko w tunelu, chociaż w tamtym czasie wszystko widziałem na czarno.. Mam poczucie, że zrobiłem porządne przemeblowanie w swojej głowie i teraz mogę już normalnie funkcjonować. Wszystko się poukładało, więc ja jak najbardziej polecam terapię EFT u pani Edyty”.

Aleksandra:

“Zwróciłam się o pomoc do Pani Edyty w sprawie mojego 8-letniego synka. Miał problemy z nawiązywaniem relacji, zaburzenia koncentracji i łatwo wpadał w złość. Byłam już zmęczona tą sytuacją, czułam się bezsilna, a problemy w szkole tylko się nasilały. Ze strachem myślałam, co będzie w starszych klasach… Umówiłam się na jedną sesję, na której Pani Edyta bardzo szybko znalazła możliwe źródło problemów synka. Powiedziała co powinnam zrobić w domu i ku mojemu zdumieniu z tygodnia na tydzień było coraz lepiej! Okazało się, że to ja sama muszę parę spraw przepracować i zrobiłam to na kolejnych kilku sesjach. Jestem bardzo wdzięczna, że los mnie zaprowadził do Pani Edyty. W ciągu dwóch miesięcy nasze życie zmieniło się na lepsze, synek wspaniale się rozwija, a stare problemy odeszły już w niepamięć. DZIĘKUJĘ !”

Krzysztof:

“Moją motywacją w podjęciu pracy z Panią Edytą było poprawienie swojej sytuacji finansowej. Chciałem w końcu pozbyć się wracających jak bumerang (co miesiąc, dwa, czy trzy) stresów, że ciągle mi na coś brakuje.
Na bieżące rzeczy zawsze wystarcza, ale coś dodatkowego, nieplanowanego, „niepotrzebnego” – tutaj już pojawiały się schody. Jestem też przedsiębiorcą i ciągłe rozciąganie w czasie inwestycji (lub wybieranie tych niewłaściwych) zaczęło mnie już irytować.
W ramach naszych prac zobaczyłem jak sam na bieżąco w swojej firmie i życiu prywatnym „podkładam sobie nogę” i popełniam powtarzające się błędy. Ich skutek: wydatki na pokrycie strat i mój bumerang (brak na coś „extra”) powracał. Nie mogłem pojąć po co to robię, przecież oczywiste było dla mnie, że tego nie chcę, i że mnie to wkurza.
W mojej rodzinie (od pokoleń) pieniędzy było wystarczająco, wszystkim żyło się ok., nikt nie „głodował”, ale „bonusów” nigdy nie było. Zdumiony byłem odkryciem jak bardzo lojalny jestem wobec mojej rodziny, i jak rzetelnie realizuję nasz pokoleniowy program. Przerwanie go i stworzenie własnego było uwalniające.
Pani Edyta jest konkretnym i rzeczowym terapeutą. Praca z nią idzie szybko, a efekty pojawiały się po każdej sesji.  Zdecydowanie polecam”.

Iwona:

“Ostatnie lata były dla mnie trudne. Nie potrafiłam sobie pomóc. Korzystałam z sesji terapeutycznych, ale leżenie na kanapie i gadanie do znudzonego terapeuty przestało mi wystarczać. Aż pewnego dnia spotkałam Edytkę. Z ogromnym zainteresowaniem przysłuchiwałam się jak mówiła o EFT czy alternatywnych terapiach. Uczyła jak poradzić sobie ze stresem i emocjami. I tak zapisałam się na pierwszą sesję. Trwała około 2-2,5 godz. Czułam się zmęczona jak po trudnej wyprawie na K2.
No i stało się. Następnego dnia wszystko nad czym pracowałyśmy odeszło jak ręką odjął. Pozbyłam się zbędnego balastu, który zbierałam przez swoje życie. Od każdej kolejnej sesji czuję się lepiej.
Przestały mnie dopadać melancholie, a moje myśli i ciało są wolne. W końcu wolne i wierzę w to, że wszystko co robię, robię dobrze. Czuję się piękną i mądrą, znam swoją wartość.
Edytko dziękuję za wszystko. Mam drugie lepsze życie i znów w moich rękach”.

Beata:

“Edyta jest profesjonalistką w każdym calu​. Ma przy tym dużo wyczucia i empatii, dzięki czemu jest osobą godną zaufania. ​
E​dyta prowadziła kilka moich sesji. Mimo, że pracowały​ś​my z trudnymi tematami, czułam się zawsze w pe​ł​ni bezpieczna. Jestem pod wrażeniem skuteczności ​i róż​nor​o​dno​ś​ci ​technik stosowanych przez Edytę​ podczas sesji​. ​Łatwość, z jaką je dobiera świadczy o jej ogromnym doświadczeniu i świetnym przygotowaniu ​​do pracy terapeutycznej.
Co ważne, Edyta kończyła każde spotkanie po upewnieniu się, że czuję się dobrze i stabilnie. Jestem pewna, że nie wypuściłaby nikogo z “rozgrzebanym tematem”, jak to się u niektórych zdarza.
Bardzo polecam sesje terapeutyczne u Edyty”.

Robert:

“Polecam jak najbardziej panią Edytę podejście profesjonalne i dużo empatii”.