Terapia Par

Jeśli jesteście parą, która przeżywa kryzys, to serdecznie zapraszamy do pracy terapeutycznej.

To, że nie potraficie się porozumieć w kwestii pieniędzy, relacji z rodziną, albo sposobu spędzania wolnego czasu, macie problemy ze sferą seksualną, czy odmienne spojrzenie na wychowywanie dzieci, ma swoje źródło w indywidualnych historiach każdego z Was.

Terapia Cellular EFT polega na indywidualnej pracy nad związkiem każdej z osób. Podczas terapii partnerzy uzdrawiają swoje traumy i inne doświadczenia mogące mieć wpływ na jakość relacji, różnego rodzaju przekonania na temat związku, bycia mężczyzną, czy kobietą. Każda z osób uzdrawia swoje emocje, oraz odkrywa i zmienia programy dotyczące miłości i własnego miejsca w relacji.

Związki często budowane są na osobistych traumach obu partnerów. Wybrałaś/eś sobie takiego partnera, który uruchamia nieuzdrowione emocje. Dotarcie do źródła tych emocji i odkodowanie programów zapisanych w ciele, które je aktywują, daje zmianę w postrzeganiu siebie i swojego partnera.

Każda z osób wnosi do związku swoje emocje, przekonania i lojalność wobec własnego rodu. Dopiero osobiste spotkanie każdego ze sobą i swoją historią, oraz uzdrowienie jej, pozwala na bycie w relacji bez tych obciążeń. Dopiero wtedy jesteś w pełni gotowa/y na przyjęcie i dawanie miłości.

Kiedy oboje pracujecie nad związkiem, efekty przychodzą szybciej, niż wówczas kiedy jedno z Was pracuje nad tą relacją (co również jest możliwe).

Terapia par prowadzona jest przez dwóch terapeutów – kobieta pracuje z Edytą, a mężczyzna ze Sławkiem.

Serdecznie zapraszamy !