Mama i dziecko z EFT. Odzyskaj spokój i pomóż swojemu dziecku

299.00

Jeśli czujesz, że rzeczywistość Cię przerasta, czasami już nie dajesz rady, a Twoje dziecko ma problemy, z którymi nie potrafisz sobie poradzić, to dobrze trafiłaś. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz odzyskać spokój, radość z macierzyństwa i wesprzeć swoje dziecko w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i wzmocnieniu jego poczucia własnej wartości. Kluczem do tego jest znajomość i praktyczne wykorzystanie metody EFT.

Kategoria:

Opis

Kurs online jest kierowany do mam, które chcą zapanować nad swoimi emocjami i odzyskać spokój. Może martwisz się o swoje dziecko, bo jest lękliwe, ma trudności w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami, albo choruje i czuje się z tego powodu gorsze. Może Twoje dziecko sprawia Ci tyle problemów, że już nie dajesz rady, czujesz się bezsilna, czasem krzyczysz, albo płaczesz w poduszkę… Być może Ty nawet sobie radzisz, ale patrzysz na swoje dziecko i wiesz, że potrzebuje pomocy. Nie daje sobie rady z ciągłym strachem, boi się odezwać, może ma napady złości, albo widzisz, że jego poczucie własnej wartości jest bardzo niskie. Jeśli odnajdujesz w tym siebie, albo swoje dziecko – ten kurs jest dla Ciebie!

W trakcie kursu poznasz metodę EFT, a jeśli znasz tę metodę, ale nie wiesz jak stosować ją z dzieckiem – również zapraszam. EFT (Emotional Freedom Techniques) to metoda pracy z emocjami, której skuteczność mierzy się na poziomie ponad 90%. Jest prosta, łatwa do nauczenia nawet dziecko, a przede wszystkim działa. Dzięki jednoczesnej pracy na poziomie emocji, ciała i umysłu szybciej odzyskasz spokój, równowagę emocjonalną, tym samym zyskasz więcej cierpliwości i zrozumienia dla swojego dziecka. Będziesz też mogła pomóc swojemu dziecku w codziennych sytuacjach, kiedy czuje lęk, wstyd, złość, ma problemy w przedszkolu lub szkole, czy w nawiązaniu relacji.

 • Jeśli Twoje dziecko boi się ciemności i codziennie spędzasz wiele czasu na jego usypianiu – WYOBRAŹ SOBIE, że spokojnie idzie spać do swojego pokoju i masz czas dla siebie.
 • Jeśli Twoje dziecko wstydzi się i ma problem z kontaktami z nowymi osobami, a każde wyjście do nowego miejsca jest okupione płaczem i napięciem – WYOBRAŹ SOBIE, że możesz swobodnie odwiedzić koleżankę, wyjechać na wakacje, czy choćby pójść na plac zabaw.
 • Jeśli Twoje dziecko choruje i ma na przykład specjalną dietę, musi przyjmować leki, dostawać zastrzyki, a może nawet być w szpitalu, i to wszystko jest bardzo trudne (Ty się martwisz, a Twoje dziecko często doświadcza strachu i bólu) – WYOBRAŹ SOBIE, że przechodzicie przez to łagodnie i z akceptacją, co wspiera zdrowienie.
 • Jeśli Twoje dziecko boi się zabrać głos w przedszkolu, czy w szkole, trzyma się z boku grupy, może jest wyśmiewane – WYOBRAŹ SOBIE, że nabiera odwagi i swobodnie się komunikuje.
  To wszystko jest MOŻLIWE!
  Naucz się ze mną EFT i zobacz EFEKTY!

Kurs jest podzielony na dwie główne części. Pierwsza część jest kierowana do mamy, a druga dotyczy pracy z dzieckiem. Każda zawiera wprowadzenie, w którym dokładnie wyjaśniam jak korzystać z EFT i daję wiele praktycznych wskazówek, oraz ćwiczenia, dzięki którym nabierzesz wprawy w stosowaniu EFT ze sobą i swoim dzieckiem. Całość kończy się specjalnym procesem Cellular EFT, metody wykorzystującej pamięć komórkową, który pozwoli na jednoczesne uzdrowienie emocji mamy i dziecka.

Kurs zawiera 15 filmów o łącznym czasie trwania ponad 7,5 godziny, w tym:

 • 2 filmy kierowane bezpośrednio do Mamy,
 • 2 filmy dotyczące Dziecka,
 • 4 filmy z ćwiczeniami dla Mamy,
 • 4 filmy z ćwiczeniami dla Dziecka, w tym przykładowa praca z Dzieckiem,
 • 1 film z procesem Cellular EFT dla Mamy i Dziecka,
 • wprowadzenie i zakończenie kursu.

W materiałach dodatkowych znajdziesz też 7 plików PDF z ćwiczeniami EFT do samodzielnego korzystania.
Wszystkie pliki video udostępniam też w formacje audio – do słuchania.
W sumie otrzymujesz 37 plików!

Celem kursu jest nabycie praktycznych umiejętności stosowania EFT ze sobą i z dzieckiem, znalezienie własnego sposobu korzystania z EFT i uzyskanie efektów w postaci Twojego spokoju i rozwiązania problemów dziecka. Zyskujesz konkretne , proste i niezwykle skuteczne narzędzie do pracy z emocjami.

Dostęp do kursu masz przez 1 rok.

Też jestem mamą i wiem, jak trudno jest czasem nią być. Znam ten poziom frustracji, bezsilności i lęku, jaki towarzyszy wielu z nas. EFT pozwoliło mi w pełni cieszyć się macierzyństwem. Czuję się znacznie lepiej w moim byciu mamą i w relacji z dzieckiem. EFT pozwala mi być w kontakcie ze swoimi emocjami i z emocjami mojego dziecka, pozwala mi pomóc mu lepiej sobie z nimi radzić, lepiej je rozumieć i akceptować. Wiem, że to najlepsza inwestycja w jego poczucie własnej wartości i w jego dorosłe życie.

Wiele mam, które spróbowały tej metody, ma podobne odczucia. Zapraszam i Ciebie do świata, w którym jest prościej, łatwiej i przyjemniej, w którym jesteś w stanie rozwiązać wiele problemów Twojego dziecka, i w którym Wasza relacja jest jeszcze pełniejsza.

Od początku mojej drogi terapeutycznej wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi i dla dzieci. Dzieciństwo może być ogromnym kapitałem na całe życie, albo też wielkim obciążeniem. Dlatego praca z dzieckiem ma tak wielkie znaczenie. Jestem przekonana, że uczestnicząc w kursie jesteś w stanie pomóc swojemu dziecku na tyle, aby zwiększyć jego poczucie własnej wartości i wzmocnić obraz samego siebie. Ty zyskasz pewność, że dałaś dziecku wszystko co najlepsze.

Jeśli ten temat jest Ci bliski, chcesz zyskać więcej spokoju, lepiej się poczuć w swoim macierzyństwie i skutecznie pomóc swojemu dziecku, to serdecznie Cię zapraszam do wspólnej podróży.

Życzę Ci pięknego, spokojnego macierzyństwa, a Twojemu dziecku radości i pewności siebie!

Ściskam,
Edyta Zajbert
Certyfikowany Terapeuta EFT i Cellular EFT
tel. 608 740 640
e-mail: edyta.zajbert@gmail.com

 

Więcej o kursie dowiesz się z tego filmu:

Opinie

 1. Marta (zweryfikowany)

  Bardzo dobry kurs – jestem zadowolona, bo wreszcie wiem, jak sobie radzić z moimi emocjami. Było mi trudno, i niestety często wylewałam frustracje na swoje dzieci. Teraz już umiem sobie z tym radzić. Jestem o wiele bardziej spokojna. Opukuje też moje dzieci. Starsza córka sama przychodzi i prosi, żeby jej zrobić “masażyk”. W domu jest spokojniej, a ja czuję, że jestem coraz lepszą mamą. Polecam ten kurs.

 2. Anka (zweryfikowany)

  Kupiłam kurs i długo się zbierałam, żeby go przejść. Teraz żałuję, że odkładałam to na potem. Jestem bardzo zadowolona z kursu, nauczyłam się stosować EFT i bardzo dużo zmieniło się z moją relacją z córką. Obie jesteśmy spokojniejsze, bardziej się rozumiemy i zaczęłyśmy się dogadywać. Ja już wiem jak do niej podejść, mam w sobie znacznie więcej akceptacji. Na początku nie dowierzałam, że to może działać, ale myliłam się bardzo. Spróbowałam i jak zobaczyłam efekty, to teraz robię EFT na różne problemy i działa! Jeśli się jeszcze zastanawiasz, to przestań. Spróbuj bo warto!

 3. Magda (zweryfikowany)

  Kurs bardzo mi pomógł. Znałam metodę EFT, ale nie potrafiłam zastosować jej z dzieckiem. Okazało się, że nie jest to skomplikowane i krok po kroku zaczęliśmy opukiwanie. Znalazłam tu masę wskazówek, a ćwiczenia są bardzo przydatne. Mogłam je wykorzystać do naszych problemów i teraz jestem już w stanie sama robić EFT. Odkryciem było dla mnie EFT zastępcze. Miałam problem z córką, która jest ze mną bardzo związana i nie chciała zostawać nawet u dziadków. To jest niesamowite, ale zrobiłam opukiwanie zastępcze i stał się cud! Moje dziecko pojechało do babci i zasnęło tam bez problemów, a wcześniej kończyło się to tym, że w środku nocy trzeba było ją odbierać. Polecam ten kurs – wszystko jest jasno wytłumaczone i wystarczy trochę poćwiczyć, żeby zobaczyć efekty 🙂

 4. Lena (zweryfikowany)

  Kurs jest rewelacyjny, polecam go każdej mamie. Ja niestety często traciłam nerwy i zdarzało się, że krzyczałam na dzieci. Po tym kursie jestem spokojniejsza i już wiem, jak sobie pomóc. W dodatku opukuję dzieci i one też są dużo spokojniejsze. Łatwiej nam się dogadać. Na początku nie chciały stosować EFT, ale małymi krokami się przekonały i teraz same przychodzą, żeby zrobić opukiwanie. To taki nasz wspólny czas, kiedy ze sobą rozmawiamy o emocjach, o tym, co kto czuje. Jest nam bliżej do siebie. To ogromna zmiana 🙂 Co ciekawe mój sceptyczny mąż też spróbował i teraz opukujemy się całą rodziną. Dziękuję za ten kurs 🙂

 5. Katarzyna (zweryfikowany)

  Bardzo polecam ten kurs! Czułam się prowadzona krok po kroku i rzeczywiście nauczyłam się EFT. Teraz już jest to coś zwyczajnego, codziennego. Jestem w stanie uspokoić siebie, ale co najważniejsze, pomogłam swojemu dziecku. Moja córeczka bała się psów. Kiedy wychodziliśmy na spacer, ciągle była przestraszona, a mieszkamy na osiedlu, na którym ciągle ktoś spaceruje z psem. To było już naprawdę uciążliwe. Dzięki temu kursowi, moja córka już nie ma z tym problemu, w ogóle nie boi się psów, a spacery stały się przyjemnością. Jestem za to bardzo wdzięczna 🙂 Ostatni film, z procesem Cellular EFT, stosuję w wielu różnych sytuacjach i zawsze pomaga. DZIĘKUJĘ I POLECAM każdej mamie !!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.