Dorośli

Pracę z dorosłymi osobami nazywam terapią zmiany.

Zmiana następuje na wielu poziomach: emocji, ciała i umysłu. Często praca z wybranym problemem pociąga za sobą kolejne pozytywne zmiany w innych obszarach życia. W pracy terapeutycznej identyfikujesz ograniczające przekonania, uzdrawiasz traumy, uwalniasz się od mechanizmów autosabotujących i pokoleniowych przekazów, a przede wszystkim otwierasz się na nowe życie.

Odczuwalna zmiana, nawet w przypadku trudnych tematów, następuje zwykle po kilku sesjach. To początek Twojej nowej drogi życia. Od tego momentu będziesz zauważać, jak krok po kroku znikają stare problemy i pojawia się poczucie dobrostanu.

Jeśli więc masz problemy emocjonalne, cierpisz, ogarnia Cię smutek i niemoc, chorujesz, wchodzisz w trudne relacje i nie możesz pójść naprzód, to serdeczne zapraszam Cię do pracy terapeutycznej.

Sesję Cellular EFT zaczynam najczęściej od przedstawienia i nauczenia Cię metody EFT (opukiwania punktów meridianowych). Sesja odbywa się zwykle przy zamkniętych oczach – oczywiście, jeśli jest to dla Ciebie komfortowe. Prowadzę Cię przez pojawiające się wizualizacje, stosując przy tym EFT i zawsze dbając o Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Terapia Cellular EFT, przy wykorzystaniu także innych metod, pozwala dotrzeć do podświadomości i pamięci komórkowej, w której zapisane są nie tylko Twoje doświadczenia, ale też zapisy gromadzone na przestrzeni lat przez Twoich przodków. Dzięki temu zmiana jest naturalna i nie wynika jedyne z analizy problemu.

Sesja trwa ok. 1,5 godziny. Kosztuje 250 zł.
Obecnie prowadzę terapię online (Skype, Messenger lub inny komunikator internetowy).

Jeśli masz więcej pytań, to wejdź TUTAJ, lub skontaktuj się ze mną.