Dorośli

Pracę z dorosłymi osobami nazywamy terapią zmiany.

Zmiana następuje na wielu poziomach: emocji, ciała i umysłu. Często praca z wybranym problemem pociąga za sobą kolejne pozytywne zmiany w innych obszarach życia. W pracy terapeutycznej identyfikujesz ograniczające przekonania, uzdrawiasz traumy, uwalniasz się od mechanizmów autosabotujących i pokoleniowych przekazów, a przede wszystkim otwierasz się na nowe życie.

Odczuwalna zmiana, nawet w przypadku trudnych tematów, następuje zwykle po kilku sesjach. To początek Twojej nowej drogi życia. Od tego momentu będziesz zauważać, jak krok po kroku znikają stare problemy i pojawia się poczucie dobrostanu.

Jeśli więc masz problemy emocjonalne, cierpisz, ogarnia Cię smutek i niemoc, chorujesz, wchodzisz w trudne relacje i nie możesz pójść naprzód, to serdeczne zapraszamy Cię do pracy terapeutycznej.

Sesja Cellular EFT zaczyna się najczęściej od przedstawienia i nauczenia Cię metody EFT (opukiwania punktów meridianowych). Sesja odbywa się zwykle przy zamkniętych oczach – oczywiście, jeśli jest to dla Ciebie komfortowe. Jesteś prowadzony przez pojawiające się wizualizacje, stosując przy tym EFT. Terapeuta zawsze dba o Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Terapia Cellular EFT, przy wykorzystaniu także innych metod, pozwala dotrzeć do podświadomości i pamięci komórkowej, w której zapisane są nie tylko Twoje doświadczenia, ale też zapisy gromadzone na przestrzeni lat przez Twoich przodków. Dzięki temu zmiana jest naturalna i nie wynika jedyne z analizy problemu.

Jeśli masz więcej pytań, to wejdź TUTAJ, lub skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do pracy terapeutycznej,
Edyta i Sławek Zajbert